دسته
لینک های مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2726
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem259


تایلند، صدها جزیره‌ی کوچک و بزرگ دارد. بسیاری از آنها جزیره‌هایی توریستی هستند که گردشگران زیادی از آنها دیدن می‌کنند. اما تعدادی از این جزیره‌ها معمولا از چشم گردشگران دور می‌مانند و دنج‌تر و خلوت‌تر هستند. در ادامه با ده جزیره‌ی برتر تایلند آشنا می‌شویم؛ از جزایر شلوغ و مشهور گرفته تا جزایر آرام‌تر و دنج‌تر.

جزیره کو پودا (Ko Poda)

جزیره کو پودا (Ko Poda)

جزیره‌ی رویایی کو پودا، بهترین مقصد برای یک سفر کوتاه یک روزه از کرابی است؛ جایی که بسیاری از گردشگران تایلند آنجا را به عنوان نقطه‌ی اقامت خود انتخاب می‌کنند و سپس برای دیدن بخش‌ها و شهرهای دیگر تایلند، از آنجا سفر می‌کنند. این سفر با قایق‌سواری یک ساعته در آب‌های زلال و آبی که در گوشه‌ و کنار آن کارست‌های سنگ آهکی سر به فلک کشیده‌اند، آغاز می‌شود. به محض رسیدن، با صخره‌های ساحلی پر از انواع ماهی مواجه می‌شوید. سواحل شنی سفیدرنگ این جزیره، بهترین مکان برای استراحت در دل طبیعت بکر و بهترین انتخاب برای سفری یک روزه برای فرار از سیل جمعیت گردشگران کرابی است.

دسته ها : گردشری تایلند
شنبه دهم 4 1396

راهنمای سفر به کشور تایلند سرزمین لبخندها

کشور تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام پیشین سیام، کشوری در شبه‌جزیره هندوچین واقع در جنوب‌شرقی آسیاست. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌است. زبان رسمی کشور تایلندی، پایتخت و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر آن بانکوک و مذهب حدود ۹۵ درصد مردم بودایی است.
راهنمای سفر به کشور تایلند

 

دسته ها : گردشری تایلند
يکشنبه چهارم 4 1396
X