دسته
لینک های مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2752
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem259

سفر به شهر چنگدو در کشور چین شهر پانداها

چنگدو شهری آرام، زیبا و مدرن است که خانه پانداهای چینی است. این شهر پایتخت جنوب غربی استان سیچوان است. اگر میخواهید از شانگهای و پکن فراتر بروید و به دنبال گزینه های دیگری در سفر هستید می توانید شهر چنگدو را انتخاب کنید.

سفر به شهر گردشگری چنگدو در چین

چنگدو شهری آرام اما مدرن است و دروازه ورودی به جنوب غرب چین محسوب می‌شود. برای کسانی که می‌خواهند به تبت بروند چنگدو یک مقصد ایده‌آل است. اقامت در چنگدو برای 72ساعت نیاز به دریافت ویزا ندارد و معمولا گردشگران دو یا سه روز از برنامه سفر را برای اقامت در این شهر اختصاص می‌دهند. در این شهر چای‌خانه‌های  عالی، پارک‌ها، معابد و غذاهای افسانه‌ای سیچوان شما را مجذوب خود خواهد کرد، علاوه بر آن پانداهای غول‌پیکر، کوه مقدس بودا و نمایش‌های اپرا در چنگدو انتظارتان را خواهند کشید.  هوای چنگدو در اکثر سال مه‌آلود است و ترافیک شهر نسبتا زیاد است‌ اما سبک زندگی مردم به شما خواهد گفت که در هر شرایطی می‌شود آرامش خود را حفظ کرد.

سفر به شهر چنگدو در کشور چین شهر پانداها
شب‌های چنگدو حال و هوای منحصر به فردی دارد؛ در هر گوشه شهر آواز شادی شنیده می‌شود و شاید دلیل این همه سرخوشی جمعیت زیاد دانشجویان و مهاجران این منطقه همین باشد. در چنگدو، پاندا نخستین چیزی است که توجه شما را به‌خود جذب می‌کند؛ حیوانات دوست داشتنی که می‌توانید در مرکز پژوهشی شهر از نزدیک آنها را ببینید یا در هر گوشه شهر عروسک‌ها و مجسمه‌های‌شان را بخرید. موقعیت جغرافیایی چنگدو که در نزدیکی دشت‌های حاصلخیز است، باعث شده این شهر را «سرزمین شیر و عسل» بخوانند و رودخانه فونان که شهر را به دو نیمه تقسیم کرده بر جذابیت‌های طبیعی آن افزوده‌. در بین تمام شهرهای چین، چنگدو به واسطه فرهنگ آرامش‌بخش و فضای سبز وسیع‌اش شهرت دارد و گردشگران بسیاری هر سال از این شهر بازدید می‌کنند.
دسته ها : گردشگری چین
سه شنبه سیم 3 1396
X